fbpx
605 76 99 74; 601 96 37 46 kontakt@krzm.pl

Opis

Ogłoszenie na otodom: https://www.otodom.pl/oferta/nowa-cena-dom-poznan-lawica-okazja-ID4673z.html

Lokalizacja: Poznań, Ławica, ul. Perzycka

Powierzchnia budynku razem z garażem: 227m2

Powierzchnia działki: 358m2

Liczba pokoi: 5

Zakończenie budowy: 2014

Dom położony przy ulicy Perzyckiej w drugiej linii zabudowy. Teren wspólny dzielony pomiędzy tylko 3 domy, zamykany na bramę sterowaną pilotem co daje poczucie prywatności, przytulności oraz możliwość bezproblemowego parkowania. Budynek nowoczesny o niespotykanej architekturze wewnętrznej oraz niebanalnej stylizacji. Zakończenie budowy 2014.


Na wysokim parterze znajduje się przestronny pokój dzienny wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Z pokoju wyjście na ogród oraz umilający jesienno-zimowe wieczory kominek. Dalej na parterze znajduje się łazienka, pralnia, wnęka na szafę (garderoba) oraz sypialnia.


Na piętrze dostępne są trzy pokoje, obszerny korytarz z możliwością zagospodarowania np. na domowe biuro oraz przestronna łazienka z oknem połaciowym. Ciekawostką jest antresola nad klatką schodową do wykorzystania na wiele sposobów.

W piwnicy znajduje się bardzo duży garaż (brama sterowana na pilota), WC, skrytka oraz dodatkowy pokój w przyziemiu doświetlony z dwóch stron.

Okolica spokojna i bezpieczna. Brak uciążliwości w sąsiedztwie. Bliskość Lasku Marcelińskiego daje okazje do długich leśnych spacerów, biegów czy wycieczek rowerowych. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowe King Cross oraz Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki, lokalne sklepiki z naturalną żywnością, przedszkola, kościół.

Łatwy i szybki dojazd samochodem do centrum Poznania oraz innych jego części. Dobre połączenia komunikacji publicznej (5 min. do przystanku autobusowego).

Wokół domu teren zielony w granicach obsadzony drzewami iglastymi i owocowymi. W pobliżu zejścia do ogrodu znajduje się strefa relaksu wyłożona płytkami nawiązującymi kolorystyką do elewacji/ciepłego kamienia, dające odczucie śródziemnomorskiego klimatu.

Idealne miejsce dla rodzin, które chcą uciec od zgiełku miasta pozostając jednocześnie w jego bliskim kontakcie i łatwym dostępie.

Struktura budynku

Parter 79,6m2
– pokój dzienny z kuchnią
– pokój – sypialnia
– łazienka
– pralnia (wejście z łazienki)
– korytarz
– klatka schodowa
Piętro 69,1m2
– pokój 1
– pokój 2
– pokój 3
– łazienka
– korytarz
– klatka schodowa
– antresola nad klatką schodową
Piwnica 78,7m2
– garaż
– WC
– pokój
– skrytka